FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

3. Antalya Dijital Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı!

3. Antalya Dijital Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı!
Paylaş :

CRM Medya tarafından gerçekleştirilecek 3. Antalya Dijital Zirvesi reklam, dijital pazarlama, medya, satış ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını 10 Ekim Çarşamba günü turizm profesyonelleri ile buluşturacak.

Turizm sektörüne dair dijital odaklı satış ve pazarlama etkinliği olması açısından Türkiye’de ilk ve tek olan Antalya Dijital Zirvesi,turizm sektörü oyuncuları ile reklam, medya, pazarlama, satış ve iletişim dünyasının temsilcilerini bir kez daha bir araya getiriyor. Bu yıl 3. kez yapılacak olan Antalya Dijital Zirvesi, CRM Group şirketlerinden CRM Medya tarafından 10 Ekim Çarşamba günü Antalya Hotel Su’da gerçekleştirilecek. Etkinlikte 1.000’in üzerine katılımcı yer alacak.

Ana Tema: Digitalization

Türkiye’de ilk defa turizmde dijital dönüşümün konuşulmasını sağlayan ve turizmde gelir artışına önemli bir katkı sunmayı hedefleyen CRM Medya, turizm sektörünün dijital dünyaya yansımasını ortaya koymak üzere adımlar atmayı sürdürüyor. Moderatörlüğünü ünlü Yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan’ın yapacağı zirvenin bu seneki ana teması: “Digitalization” yani Dijitalleşme olarak belirlendi. 15 konuşmacının yer alacağı 3. Antalya Dijital Zirvesi’nde otel sahipleri, otel satış pazarlama müdürleri ve seyahat acentalarının üst düzey yöneticilerinden oluşan 1.000’in üzerinde katılımcı, 8 saat boyunca konferans, panel ve eğitimlerden faydalanabilecek.

“Turizmin Geleceği Dijitalde!”

Turizm sektöründe dijital pazarlama kanalları kullanılarak nasıl satış yapılabileceğinin detaylarıyla aktarılacağı 3. Antalya Dijital Zirvesi’nde “Turizmin geleceği dijitalde! Peki, ya siz neredesiniz?” sorusu masaya yatırılacak.

Alanında profesyonel isimlerin yer alacağı etkinlikte Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, “Ekonomi, Finans, Teknoloji ve Siz” başlıklı konuşmasında “Karşılaştırmalı Türk Ekonomisi- Geçmişi Şimdisi Geleceği, Ticaret Savaşları-Amerika Çin Savaşı, Şehirler, Ülkeler, Teknolojiler-Öncesi Şimdisi Sonrası, Otomasyon, Yapay Zeka, Biyoteknoloji, Uzay ve Sizin Geleceğiniz” konularında bilgi verecek. Bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla bilinen Gazeteci Serdar Kuzuloğlu ise “Fırtına Yaklaşırken: Dijitalleşen Dünyada Turizm Sektörüne Bakış” başlığıyla bilişim sektöründeki son gelişmelerin turizm sektöründeki etkilerine değinecek. Turizm sektörünün öncü isimlerinden Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır ise düzenlenecek panel kapsamında “Turizmde 100 Milyon Turist, 100 Milyar Dolar” hedefinin dijital dönüşümle nasıl mümkün olacağını aktaracak.

3. Antalya Dijital Zirvesi Konuşmacılarının tam listesini görmek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz…

www.antalyadijitalzirvesi.com

Digitalization her sektörü derinden etkilemeye başladı. Özellikle turizmin bu etkileşim sonrası nasıl bir dönüşüm beklediğini, “Turizmde 4.0” kavramını ve ”Dijital Pazarlama” dünyasındaki son trendleri öğrenebilmek için bu eşsiz zirvede yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Turizmin Geleceği Dijitalde. Peki Ya Siz Neredesiniz?

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar