FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Türkiye’nin ilk turizm influencer ajansı Regnum Partners kuruldu!

Türkiye’nin ilk turizm influencer ajansı Regnum Partners kuruldu!
Paylaş :

CRM Grup, Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek özellikle turizm sektöründe yenilikçi pazarlama stratejilerinin kurgulandığı Regnum Partners’ı kurdu.

Regnum Partners Türkiye’deki tüm sektörlere influencer iletişimi yapan, markaları influencer’larla bir araya getirerek, kurumlara özel satış stratejileri belirleyen bir marka olarak hayata geçirildi. Turizm sektörüne özel “Smart Affilate Programı”nı da Türkiye’de ilk defa uygulamaya başlayan Regnum Partners, yüzlerce influencer ile Türkiye’nin turizm tesislerinin tanıtımına katkı sağlıyor.
Bünyesinde bulundurduğu Türk ve uluslararası influencer’lar ile hizmet verdiği sektörlerin ve markaların faaliyetlerine hız kazandırmayı hedefleyen Regnum Partners, dijital reklamcılık dünyasında yapılmayanı yapıyor ve ekonomimize hız kazandırmayı amaçlıyor.

Doğru hedeflemeyle influencer iletişimi!

Her marka kendi pazarlama stratejilerini oluşturarak, en kısa yoldan doğru tanıtım yapabilmeyi hedeflemektedir. Regnum Partners markalara özel influencer marketing programı yapar. Her influencer sizin hedef kitlenize hitap etmez. Bizler sizin müşteri kitleniz belirleyip, markanızı doğru kitleye en kısa sürede ulaştırabilmek için çalışıyoruz. Yüksek etkileşimli ve hedefli influencer’ları markalarınıza yönlendirerek, tanıtımınızı en doğru şekilde yapıyoruz.

Yorumlar kapatılmış.

İlgili Yazılar

Admuch RM Medya