FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Ofise ilk giren kişi olmamanız için 4 neden!

Ofise ilk giren kişi olmamanız için 4 neden!
Paylaş :

Kimse aşırı istekli çalışanları sevmez

Aşırı isteklilik zaman zaman yöneticiler tarafından takdir edilir ancak çoğunlukla yöneticiler size karşı farklı düşünceler oluşturur.

Diğer çalışanlar sizden soğurlar

Sizin amacınız sadece yönetici tarafından saygı görmek olabilir fakat iş arkadaşlarınız tarafından size karşı gösterilecek saygı da sizin için önemli olmalıdır. İnsanlar bu tür kişileri her zaman tehdit olarak görür, dedikodu hedefi olmaları kaçınılmaz olur. Kimse patrona  çok yakın kişileri sevmez ve bu tür şeyler ofiste rahatsız bir ortam yaratır.

Günah keçisi olmayın

Eğer gerçekten her gün ofise herkesten önce varmaya hevesliyseniz, iş arkadaşlarınız daha fazla neler yapabileceğinizi merak etmeye başlarlar. Ayrıca ofiste yeni biriyseniz bu tür düşünceler katlancaktır. Bu kadar vakit geçiriyor ama projede herhangi bir gelişme yok düşünceleri, insanların aklında sizi bir günah keçisine çevirebilir.

Yönetime aday olmanız zor

Başarılı yöneticilerin ne tür günlük alışkanlıkları olduğunu düşünüyorsunuz? Muhtemelen kimse, herkes gelmeden önce sıkı çalışan bir yönetici olacağını kafasında canlandırmaz. Sağa sola komutlar vererek odasına girdiğini tüm ofis çalışanları görür. Yani erken varsanız da ofiste sizi görebilecek kimse olmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Admuch RM Medya