FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

4. Dijital Akademik Günler Bomba Gibi Konularla Geliyor!

4. Dijital Akademik Günler Bomba Gibi Konularla Geliyor!
Paylaş :

CRM Akademi’nin çatısında gelenekselleşen Dijital Akademik Günler, turizm sektörünü dijital ortamda üst seviyelere taşıyacak önerileri sektör profesyonellerine sunmaya devam ediyor. CRM Medya ve CRM Turizm’in güçlü altyapısıyla her iki haftada bir olmak üzere Antalya’da gerçekleştirilen Akademik Dijital Günler için 4. ders zili 25 Eylül Salı günü çalacak.

 

Neler Konuşuldu?

31 Ağustos günü üçüncüsü gerçekleştirilen Akademik Dijital Günler’de sektöre dair önemli başlıklar CRM Medya’nın deneyimli isimleri tarafından ele alınmıştı. CRM Medya COO’su Ömer Güran, “Dijital gelecek bizleri ve turizmi nasıl etkileyecek?” konusunda bilgilendirirken, Digital Operation Supervisor Fatih Bayhan, “Adwords ve Sosyal Medya haricinde başka hangi mecralarda satın alma yapabiliriz?”, “Masthead Banner”, “Native (Doğal Reklam)”, “Video Reklam” ve “Advertorial Reklam” başlıklarına değindi. Creative Director Berat Aybars Bengi ise katılımcıları, “ATL (Çizgi Üstü Reklamcılık)”, “BTL (Çizgi Altı Reklamcılık)” , “TTL (Çizgi Boyu Reklamcılık)” konularında bilgilendirdi.

 

4. Derste Neler Var?

Akademik Dijital Günler’in 25 Eylül’deki buluşmasında sektör oyuncularına farklı bakış açıları kazandıracak yeni başlıklar, yine CRM Medya’nın üst düzey yöneticileri tarafından masaya yatırılacak. 4. etkinlikte CRM Medya COO’su Ömer Güran, “Dijitalleşen Dünyada Pazarlama Trendleri” konusunda, Creative Director Berat Aybars Bengi ise “Satın Alma Kararı ve Duygusal Pazarlama” konularında katılımcılara bilgi verecek.

Sizler de turizmde üst düzey yönetici ve sektör profesyoneli iseniz, dijital dünyada turizm sektörünü zirveye taşıyacak fikirler için CRM Turizm’in tüm akademik etkinliklerine davetlisiniz…

Dijitali Seçin, Harekete Geçin…

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar