FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Akademi, 21 Eylül’de Derse Devam Edecek!

CRM Akademi, 21 Eylül’de Derse Devam Edecek!
Paylaş :

Dijitalleşen dünyada turizm sektörünü ve dolayısıyla da otellerin potansiyelini yükseltecek bilgileri akademik anlatımla aktaran CRM Akademi, 21 Eylül günü kaldığı yerden devam ediyor. 4. kez gerçekleştirilecek olan Akademik Dijital Günler etkinliği, turizm sektörünü dijital ortamda üst seviyelere taşıyacak önerileri CRM Medya ve CRM Turizm’in güçlü altyapısıyla sektör oyuncularına sunmaya devam ediyor.

 

Neler Konuşuldu?

Üçüncüsü 31 Ağustos günü gerçekleştirilen Akademik Dijital Günler’de bomba gibi başlıklar CRM Medya’nın deneyimli isimleri tarafından masaya yatırıldı. CRM Medya COO’su Ömer Güran, “Dijital gelecek bizleri ve turizmi nasıl etkileyecek?” konusunu ele alırken Digital Operation Supervisor Fatih Bayhan, “Adwords ve Sosyal Medya haricinde başka hangi mecralarda satın alma yapabiliriz?”, “Masthead Banner”, “Native (Doğal Reklam)”, “Video Reklam” ve “Advertorial Reklam” konularında bilgi verdi. “ATL (Çizgi Üstü Reklamcılık)”, “BTL (Çizgi Altı Reklamcılık)” , “TTL (Çizgi Boyu Reklamcılık)” konuları ise Creative Director Berat Aybars Bengitarafından turizm profesyonelleriyle paylaşıldı.

 

Her Hafta Farklı Konular!

Antalya’da gerçekleştirilen Akademik Dijital Günler kapsamındaki her buluşmada, turizm profesyonellerine farklı bakış açıları kazandıracak yeni konular değerlendiriliyor. 21 Eylül’de yapılacak etkinlikte, CRM Medya’nın üst düzey yöneticileri ve sektörün önde gelen isimlerinden meydana gelen profesyonel bir kadro ile yepyeni bir gündem oluşturularak, turizm sektörünün dijital dünyadaki geleceğine dair önemli bilgiler paylaşılacak.

Siz de, turizm sektöründe fark yaratan “Akademik Dijital Günler” ile turizmin dijital dünyasında yer almak için CRM Turizm’in tüm akademik etkinliklerine davetlisiniz…

Dijitali Seçin, Harekete Geçin…

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar