FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Akademi, Turizm Profesyonellerini Buluşturuyor!

CRM Akademi, Turizm Profesyonellerini Buluşturuyor!
Paylaş :

Sektöre Yön Verecek Başlıklar Bu Akademide!

CRM Medya ve CRM Turizm, sektörde çıtayı bir üst seviyeye taşıyarak, düzenlediği eğitim çalışmaları ile turizm profesyonellerini Akademik Dijital Günler Etkinliğinde buluşturuyor. Turizm sektöründe dijital dünyanın yeri ve önemi konusunda öğretici bilgileri profesyonellerle paylaşan CRM Akademi, CRM Medya’nın en deneyimli isimlerinden CRM Medya’nın COO’su Ömer Güran, Creative Director’ü Berat Aybars Bengi ve CRM Turizm’in Brand Executive’i Serkan Bakioğlu’nu konuşmacı olarak Akademik Dijital Günlerde bir araya getirdi…

Ne Zaman Yapılıyor?

Şimdiye dek iki kez gerçekleştirilen Akademik Dijital Günler, hızla gelişen ve yenilenen dijital dünyanın trendlerini, turizm sektörü bazında değerlendirerek, turizm potansiyelini yükseltecek bilgileri turizm sektöründe yer edinmek isteyen profesyonellerle paylaşıyor. Katılımcılarla birlikte aynı zamanda interaktif olarak da yapılan öğretici etkinlikte, turizm sektörüne entegre edilen dijital girişimler ve sektöre katkı sağlayacak bilgiler, CRM Medya’nın tecrübeli isimleri tarafından paylaşılıyor.

Turizm profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği CRM Akademi çalışmaları her iki haftada bir, Salı günleri olmak üzere Antalya’da “Akademik Dijital Günler” kapsamında gerçekleştiriliyor. Turizm sektöründe fark yaratan akademik etkinlik henüz 2.’ncisi  yapılmasına rağmen, oldukça ses getirdi. İlk etkinlikte önceden belirlenen  konu başlıklarına karşın ikinci etkinlikte ise turizm profesyonellerinin merak ettiği konular üzerinde duruldu. Akademi’nin 3. Etkinliğinde ise, yine katılımcıların merak ettiği sektörel konular ele alınacak.

Neler Konuşuldu?

Turizm sektörünün dijital platformlarda daha fazla başarıya ulaşması için düzenlenen etkinlikte, 2. Akademik Dijital Günler 7 Ağustos Salı günü Antalya’da gerçekleştirildi. Yoğun ilgi gören ve 45 Turizm Profesyonelinin katıldığı etkinlikte, CRM Medya COO’su Ömer Güran “Turizmde Dijital Vitrinimiz”, Creative Director  Berat Aybars Bengi, “Turizmde Kurumsal Kimliğin Önemi” ve Brand Executive Serkan Bakioğlu ise “Turizmde Influencer Marketing” konularında merak edilen ve gündemde yer alan sektörel konularda katılımcıları bilgilendirdi.

Gelenekselleşen etkinliğin ilkinde sektöre yön veren konular kapsamında Dijital Pazarlama, 4P’nin nasıl ve neden 4C’ye evrildiği, Viralle Sosyal Medya, Online Terimler Sözlüğü, Likit Medya Stratejisi, FOMO (Fears Of Missing Out) , Transmedya ve Thumb Stopping gibi önemli konular ele alınmıştı.

Etkinliğin üçüncüsünün eğitim konusu ise yapılacak anket sonucu turizm profesyonellerinin aklındaki soru ve konulardan oluşacak. Eğer sizler de turizme gönül vermiş;  üst düzey yönetici ve sektör profesyoneli iseniz, turizm sektöründe iz bırakan bu etkinlik ile CRM Turizm’in tüm akademik etkinliklerine davetlisiniz…

Akademik Dijital Günleri takip etmeyi ihmal etmeyin…

Dijitali Seçin, Harekete Geçin…

CRM Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar