parallax

CRM Medya 21.EMITT Turizm Fuarındaydı

crm medya 21 emitt turizm fuarindaydi
Paylaş :

Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren EMITT, bu yıl 70 bin metrekarelik 12 salonda 80 ülkeden 5.000 kurum ve kuruluşu ağırladı. CRM Medya olarak biz de turizm sektörüne özel dijital medya çözümlerimizle fuarda yer aldık. 7.Hall D-750 adada yer aldığımız fuarda 4 günde birbirinden önemli turizm temsilcilerini standımızda ağırladık.

Ramazan Becer Turizm Fuarında

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan EMITT, birçok aktivite ve gösteriye imza atarken önemli iş görüşmelerine de ev sahipliği yaptı. 26 – 29 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda CRM Medya olarak dijital alandaki çözümlerimizi ziyaretçilerimize anlattık. Ajans Başkanımız Ramazan Becer başta olmak üzere Genel Koordinatörümüz Levent Aşkaroğlu, Adwords Yöneticimiz Burak Temizler ve Adwords grubumuzun başarılı çalışanı Cihan Uçar, Sosyal Medya Uzmanımız Murat Kazım Karakuş ve İdari İşler Personelimiz Güven Yılmaz ile fuarda ziyaretçilerimizi ağırladık. Oteller ve tatil köyleri başta olmak üzere birçok alandan müşterilerimizi ağırladığımız EMITT fuarında çok verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Turizm sektöründeki referanslarımızla dijital medya çözümlerimizi anlattığımız EMITT Fuarı’nda harika işbirliklerinin temelini de atmış durumdayız.

Japonya, Kırgızistan, Nepal, Kosova ve Mauritius’un ilk kez katıldığı EMITT; katılımcıları, ziyaretçi sayısı ve turizm sektörüne kazandırdığı ticari hacim ile etkili bir platform olduğunu bir kez daha gösterdi. CRM Medya olarak biz de sektörün dijital medya ayağında önemli faaliyetlerimizi aktardığımız fuarda güzel bir organizasyon geçirmiş durumdayız. 22.EMITT Fuarı’nda görüşmek üzere…

turizm sektörüne özel medya çözümleri

CRM MEDYA Turizm Fuarında

Turizm Fuarında

Turizm Fuarına genel ilgi

Avatar
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM