FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya Ailesi Olarak İftar Yemeğindeydik

CRM Medya Ailesi Olarak İftar Yemeğindeydik
Paylaş :

Müşterilerine, 360 derece reklam ve her zaman  dijital dünyanın yeniliklerini sunan CRM Medya, 100 kişilik ekibi ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yoğun tempoda müşterilerine, her zaman en iyi  çözüm alternatiflerini sunma gayreti ile çalışan CRM Medya, Ramazan ayının manevi ikliminde çalışanlarıyla, iftar yemeğinde bir araya geldi. DoubleTree by Hilton Hotel – Avcılar’da gerçekleşen İftar yemeği oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşti.

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer’in, ev sahipliğinde yapılan iftar yemeğine ajans yönetici ve ekip liderleri ile çalışanları katıldı. Kocaman bir aile olan CRM Medya’nın, iftar yemeğinde bir konuşma yapan Ajans Başkanı Ramazan Becer,  başarılı çalışmalarından dolayı çalışanlarına teşekkür etti.

 

CRM MEDYA’NIN HEDEFİ “DÜNYA” MARKASI OLMAK!

Kısa zamanda hızlı bir büyüme kat ettiklerine vurgu yapan Ramazan Becer, bunda çalışanlarının büyük emeği olduğunu söyledi. Ramazan Becer, müşterilerine her zaman en hızlı dijital çözümler sunmanın ajans olarak kendilerine, ayrıcalıklı  ve  olumlu katkı sunduğuna işaret etti.

Mevcut çalışan sayısını kısa zamanda katlamayı ve “Türkiye’den dünyaya açılan bir ajans” olma hedefini yenileyen CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, İsviçre ve Antalya şubeleri ile bu yolda ilerlediklerini vurguladı.

CRM Medya çalışanlarının DoubleTree by Hilton Hotel – Avcılar’da  düzenlenen iftar yemeği, espriler ve  gelecek planlarının konuşulduğu keyifli sohbetlerle sona erdi.

 

 

 

 

 

Ramazan İftar Programımız

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Yorumlar kapatıldı.

İlgili Yazılar