FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, Kastamonu Üniversitesi’nde!

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, Kastamonu Üniversitesi’nde!
Paylaş :

Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri ile bir araya gelen CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, gençlere mesleklerinin pratik uygulanma ve dijital süreçteki gelişimi hakkında bilgi verdi.

Ramazan Becer, Kastamonu Üniversitesi’nde!

CRM Medya, müşterilerine 360 derece dijital ve yenilikçi reklam çözümleri sunmaya; bununla birlikte başarılarına da yenilerini eklemeye devam ediyor. Dijital reklam sektöründe ayrıcalıklı bir konuma sahip olan CRM Medya, markalarına sunduğu hizmeti büyük bir titizlikle sürdürüyor.

Ramazan Becer müşteri memnuniyeti özel itina gösteriyor

Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana, müşteri memnuniyetini önceleyen ajans, yaptığı her iş ve hayata geçirdiği her projede buna özel itina gösteriyor. Bunun sonucunda; CRM Medya, kısa sürede sektörde yakaladığı başarıyla yurt içi ve yurt dışında hayata geçirdiği yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor.

Müşterilerine 360 derece dijital reklam hizmetleri sunan  ajans,  başarısı nedeniyle Google tarafından da 12 kez ödüllendirilerek,sektörel başarısını tescilledi. İstanbul, Antalya ve İsviçre şubeleri bulunan CRM Medya, hizmet verdiği markalarına dijital dünyanın sihirli dokunuşunu sunuyor.

Ramazan Becer bilgilerini paylaştı

Turizm, CRM Medya Turizm Antalya’dan Sorulur!

Ajansın, CRM Medya Turizm Antalya şubesi de dijital reklamlar ile otellere özel A’dan Z’ye Satış ve Pazarlama çözümleri konusunda  iddialı hizmetler veriyor. CRM Medya Turizm Antalya şubesi, aynı zamanda her yıl  düzenlediği ve büyük ilgi gören “Antalya Dijital Zirvesi”ne de ev sahipliği yapıyor.

Ramazan Becer Turizm, CRM Medya hakkında bilgi verdi

İş yoğunluğuna rağmen, davet edildiği her platformda sektörel bilgi ve deneyimlerini paylaşan CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, bu kez de Kastamonu Üniversitesi Öğrencileri ile buluştu. Ajans Başkanı, Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde, “Turizmin Dijital Geleceği” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Ramazan Becer Kastamonu Üniversitesinde Turizmin Dijital Geleceği hakkında sunum yaptı

Ramazan Becer, Turizmin Dijital Geleceği’ni Anlattı!

Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakülte’nin Kariyer Günleri etkinliği kapsamında Turizm bölümü öğrencileri ile bir araya gelen CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, gençlere mesleklerinin pratik uygulanma ve dijital süreçteki gelişimi hakkında bilgi verdi.

Ramazan Becer öğrenciler tarafından ilgi gördü

Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte, öğrencilerin ilgili tavırları ve meraklı sorularından mutlu olan  Ajans Başkanı Ramazan Becer, insanların yaptığı işi sahiplenmesi ve sektörel güncellemeleri yakından takip etmesinin mesleki başarıyı beraberinde getireceğini vurguladı.

Ramazan becer öğrencilerin sorularını yanıtladı

Özellikle, Turizm alanında hızlı bir dijitalleşmenin yaşandığına dikkat çeken Ramazan Becer, sektörel piyasanın yeniliklerine ayak uydurmak ve gelişen yeni dijital uygulamaları bilmenin önemine vurgu yaptı. Etkinlik kapsamında, keyifli geçen sunumdan sonra Üniversite öğrencileri ajans başkanını soru yağmuruna tuttu.

Razaman Becer'i öğrenciler soru yağmuruna tuttu

 

 

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar