FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya, (COO) Chief Operations Officer Ömer GÜRAN’la Hedef Büyüttü!

CRM Medya, (COO) Chief Operations Officer Ömer GÜRAN’la Hedef Büyüttü!
Paylaş :

CRM Medya’da (COO) Chief Operations Officer olarak göreve başlayan Ömer GÜRAN, sektörden olması ve mesleki deneyimleri sayesinde ajansın başarı çizgisini daha da yükseğe taşıması hedefleniyor. Ömer Güran; İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun.

Dijital Satışın Ustası!

Dijital Satışın Ustası!

Farklı sektörlerde Satış Yöneticiliği görevlerinde bulunan Güran; sırası ile Türk Medya Grubu, Akşam Gazetesi’nde Satış Müdürlüğü, Ströer Kentvizyon’da Satış Direktörlüğü, ZAP Medya’da İş Geliştirme Koordinatörü, TTNET-TiViBu’da Satış Direktörlüğü, Magnet Medya’da Satış Grup Başkanı, Makroo Dijital A.Ş’de Genel Müdür Yardımcılığı, Deskfive Digital Ad Solutions’da Ülke Yöneticisi olarak görev yaptı. Ömer Güran, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi, MBA Programında Dijital Medya dersleri ile Beykoz Üniversitesi’nde Dijital Reklamcılık dersleri de veriyor.

(COO) Chief Operations Officer olarak göreve başlayan Ömer GÜRAN, sektörel deneyim ve başarılı iş tecrübesiyle; önemli bir marka değeri olan CRM Medya’yı daha başarılı bir noktaya taşımayı hedefliyor. Güran, sektörün içinden biri olmanın avantajı ile CRM Medya’nın kısa zamanda daha büyük başarılar elde etmesi için çaba harcayacak. Kısa zamanda büyüyen ajans, yurt içi ve yurt dışında şubeleşerek başarılı büyümesini sürdürüyor; buna bağlı olarak yönetim kadrosunu da başarılı isimlerle güçlendiriyor.

CRM Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar