FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Crm Medya, “EMLAK’15” Fuarı’nda Portföyünü Arttırdı!

Crm Medya, “EMLAK’15” Fuarı’nda Portföyünü Arttırdı!
Paylaş :

CRM Medya iştirak ettiği fuarda, özellikle gayrimenkul sektörüne yönelik, yenilikçi Dijital çözümleri ile ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

CRM Medya, 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşen,3.Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda çok sayıda önemli iş bağlantısı sağladı. CRM Medya iştirak ettiği fuarda, özellikle gayrimenkul sektörüne yönelik, yenilikçi Dijital çözümleri ile ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Türkiye’nin önde gelen ve başarısını kazandığı ödüllerle tescilleyen CRM Medya, Dijital Ajansçözümleri ile  gayrimenkul alanındaki başarısını uzmanlığa dönüştürüyor.

Crm Medya, “EMLAK’15” Fuarı’nda

CRM MEDYA, MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETİYOR!

CRM Medya, fuarda 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında 5 gün boyunca  gayrimenkul sektörüne yönelik, değişen reklam yöntemleri ve dijital reklam çözümleri konusunda standı ziyaret eden misafirlerini bilgilendirdi. CRM Medya, özellikle Google Adwords, Twitter, Mobil Uygulamalar, Facebook ve Youtube Reklamları konusunda  hizmet verdiği büyük inşaat şirketleri ile  markalı konut projesi olan müşterilerine, fuarda yenilerini ekleyerek portföyünü  genişletti.

Fuarda CRM Medya standını ziyaret eden Habertürk ve ATV Avrupa kanallarına mülakat veren  CRM Ajans Başkanı  Ramazan Becer, geleneksel reklamların geçmişte kaldığını ve firmaların yenilikçi dijital çözümleri yakından takip ettiğini söyledi. CRM Medya Dijital Ajans olarak, 360 derece reklam çözümleri ile müşterilere çözüm alternatifleri sunduklarını vurgulayan Ramazan Becer, doğru stratejilerle markayı büyütmek ve yönetmenin mümkün olduğunu kadetti.

CRM MEDYA, MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETİYOR!

Çalıştığı firmalara Google Adwords, Twitter, Facebook, Youtube ve Mobil Uygulama Reklamları konusunda  hizmet veren CRM Medyaayrıca, web tasarım ve yazılım, sosyal medya takip ve analiz, içerik geliştirme, online reklam yönetimi ve danışmanlığı, SEO, kurumsal kimlik çalışmaları ve e-ticaret danışmanlık hizmetleri konusunda da sonuç odaklı yenilikçi Dijital çözümler sunuyor.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar