FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya, iftar yemeğinde sektörleri buluşturdu.

CRM Medya, iftar yemeğinde sektörleri buluşturdu.
Paylaş :

CRM MedyaUnion İstanbul ve Birevim, iş ortakları için 28 Haziran Salı günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te iftar yemeği organize etti.  Ramazan coşkusu ve maneviyatının birlikte paylaşıldığı iftar yemeğinde CRM Medya, Union İstanbul ve Birevim’in 2016 yatırım hedefleri ve sektörün genel durumuna  yönelik  sıcak sohbetler yapıldı.  CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Union İstanbul Ajans Başkanı Mehmet Erkmen’in evsahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine farklı sektörden çok sayıda davetli katıldı.

 “Üç farklı marka olarak değişen müşteri beklentilerinden besleniyoruz”

Yemekte  davetlilere yönelik kısa bir konuşma yapan CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, “CRM Medya, Union İstanbul ve Birevim olarak tüm müşterilerimiz için katma değer yaratarak, müşterilerimiz tarafından öncelikli olarak tercih edilen iş ortağı olmayı hedefliyoruz. Digital dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve markalarımıza en doğru hedeflerle hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Elbette bunu yaparken siz değerli iş ortaklarımızın desteğini her zaman yanımızda hissetmek bize önemli bir güç sağlıyor. Ajans olarak; yenilik, rekabet ve değişen müşteri beklentilerinden besleniyoruz.” Diye konuştu.

Ramazan Becer iftar konuşması

Öte yandan iş ortaklarıyla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu yenileyen CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Çiftçi: Birevim, hepinizin bildiği bir sistemin yeni kodlarla yazılmış hali

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer’den sonra söz alan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi ise, “Birevim, hepinizin bildiği bir sistemin yeni kodlarla yazılmış hali. Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden yorumlayan Birevim, milyonlarca insanın hayalini yeni, akılcı, faydalı ve sıra dışı yöntemle gerçekleştirip, mutlu olmalarına vesile olmanın heyecanı üzerine kurulu bir sistem. Biz de Birevim olarak CRM Medya’nın gayrimenkul sektöründeki gücünü arkamıza alarak müşterilerimizin ve tüm Türkiye’nin güvenle ev sahibi olması için elimizden geleni yapmak için çalışıyoruz” dedi.

İftar yemeği konuşması

İftar yemeğine katılanlar

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar