FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Crm Medya; “Marka Şehirler Zirvesi” Sponsorlarından!

Crm Medya; “Marka Şehirler Zirvesi” Sponsorlarından!
Paylaş :

Gayrimenkul sektörünün etkinliklerine, sponsor desteğini de esirgemeyen CRM Medya; 7 Nisan’da yapılacak “Marka Şehirler Zirvesi’ sponsorlarından.

crm medya; marka şehirler zirvesi sponsorlarından!

CRM Medya, Medya Satın Alma ve İletişim Çözümleri konusunda sunduğu 360 derece hizmet anlayışı ile başarılı büyümesini sürdürüyor. Gayrimenkul sektörü etkinliklerine, sponsor desteğini esirgemeyen CRM Medya; 7 Nisan 2016’da İstanbul’da düzenlenecek olan “Marka Şehirler Zirvesi’ sponsorları arasında yer alıyor.

CRM Medya’dan; İnşaat Sektörüne Özel Medya Çözümleri!

Markalara 50 kişilik profesyonel ekibi ile hizmet veren “CRM Medya”, özellikle inşaat sektörüne yönelik geliştirdiği medya çözümleri ile dikkat çekiyor. Gayrimenkul sektöründen 70 markanın 140 projesine başarı ile 360 derece hizmet veren CRM Medya, sektörel etkinlikleri de yakından takip ediyor.

Türkiye’de ilk kez yapılan ve 7 Nisan 2016’da İstanbul’da düzenlenecek olan “Marka Şehirler Zirvesi’” Türk ekonomisinde marka gücü ve marka değeri olan firmaları bir araya getiriyor. CRM Medya’nın da etkinliğin sponsorları arasında yer aldığı “Marka Şehirler Zirvesi”,7 Nisan Perşembe günü CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da yapılacak.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar