FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya, Medya çözümleriyle EMITT’te!

CRM Medya, Medya çözümleriyle EMITT’te!
Paylaş :

CRM Medya, bu yıl 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında kapılarını sektör profesyonellerine açacak olan 21’inci EMITT Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyor.

Fuar kapsamında turizm sektörüne özel 360 derece medya çözümlerini paylaşacak olan CRM Medya, turizm alanında yakaladığı başarının sırrını fuar ziyaretçileri ve katılımcılarıyla paylaşmayı hedefliyor. CRM Medya, turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı’nda, turizm sektörüne özel 360 derece medya çözümleriyle yer almaya hazırlanıyor.

Dört gün sürecek fuar kapsamında CRM Medya, turizm sektörüne yönelik, değişen reklam yöntemleri ve dijital reklam çözümleri konusunda standı ziyaret eden misafirlerini bilgilendirecek. 360 derece medya çözümleriyle turizm alanında yakaladığı başarının sırrını  fuar ziyaretçileriyle ile paylaşacak olan CRM Medya; Google Adwords, Twitter, Mobil Uygulamalar, Facebook ve Youtube Reklamları konusunda büyük turizm şirketlerine hizmet veriyor.

Sektörün gelişimi için yeni çözüm alternatifleri ve projeler geliştiren CRM Medya, 7. Hall/B750  adresinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar