parallax

CRM Medya, Medya çözümleriyle EMITT’te!

emit haber
Paylaş :

CRM Medya, bu yıl 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında kapılarını sektör profesyonellerine açacak olan 21’inci EMITT Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyor.

Fuar kapsamında turizm sektörüne özel 360 derece medya çözümlerini paylaşacak olan CRM Medya, turizm alanında yakaladığı başarının sırrını fuar ziyaretçileri ve katılımcılarıyla paylaşmayı hedefliyor. CRM Medya, turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı’nda, turizm sektörüne özel 360 derece medya çözümleriyle yer almaya hazırlanıyor.

Dört gün sürecek fuar kapsamında CRM Medya, turizm sektörüne yönelik, değişen reklam yöntemleri ve dijital reklam çözümleri konusunda standı ziyaret eden misafirlerini bilgilendirecek. 360 derece medya çözümleriyle turizm alanında yakaladığı başarının sırrını  fuar ziyaretçileriyle ile paylaşacak olan CRM Medya; Google Adwords, Twitter, Mobil Uygulamalar, Facebook ve Youtube Reklamları konusunda büyük turizm şirketlerine hizmet veriyor.

Sektörün gelişimi için yeni çözüm alternatifleri ve projeler geliştiren CRM Medya, 7. Hall/B750  adresinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Avatar
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM