FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya, Patronunu Evlendirdi!

CRM Medya, Patronunu Evlendirdi!
Paylaş :

Dijital dünyanın başarılı ve karizmatik bekarlarından olan Ramazan Becer, Büşra Öncel ile hayatını birleştirdi. CRM Medya Ajans Başkanının Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de, kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla, kır düğünü konseptinde önce nikah töreni yapıldı; ardından aynı otelde düğün yemeğine geçildi. Her iki aile tarafından, akrabaların geniş katılım gösterdiği düğün törenine iş, gayrimenkul ve Turizm sektörünün önemli isimleri de iştirak etti.

Son derece keyifli ve eğlenceli geçen düğün töreninde, Ajans Başkanı Ramazan Becer’i;  Grup Şirketleri CRM Medya, CRM Medya Turizm, Rakam Teknoloji ve Union İstanbul yönetici ve çalışanı 200 kişi, bu mutlu gününde de yalnız bırakmadı.

Bütün davetlilerin keyifli zaman geçirdiği düğünde, damat ve gelin düğün süresince canlı müzikler ve DJ performansı eşliğinde misafirlerle pistte bol bol  yer aldı. Yaklaşık olarak 1000 davetlinin iştirakiyle yapılan düğünde; pasta kesme merasimi, gelin çiçeğinin bekar tarafından kapılma çabaları ile gelin ve damadın canlı müzik performansı sırasındaki davul şovları görülmeye değer ayrıntılardı.

Balayı Tatili Maldivler’de!

Düğünün bir diğer ayrıntısı ise, damat Ramazan Becer’in, düğün günü aynı zamanda doğum günü olan gelin Büşra Öncel’e sürpriz bir jesti oldu. Damat, Ağrı’da bulunan ihtiyaç sahibi minik öğrencilere gelin adına giyecek yardımında bulundu. Yardım nedeniyle, onlarca öğrencinin geline ayrı ayrı doğum günü dileğinin barkovizyonda yer alması, salonda bulunan gelin ve davetlilere duygusal anlar yaşattı. Düğünde yaşanan bu duygusal atmosfer, sahneye getirilen doğum günü pastasıyla kısa sürede yerini neşeli anlara bıraktı.

Düğün, gece geç saatlere kadar davetlilerin müzik eşliğinde eğlenmeleri ile sona erdi. Düğün sonra CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer ve eşi Büşra Becer; 15 günlük balayı tatili için Maldivler’e gitti.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar