FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Crm Medya, Sektörel Çözümleri ile Cityspace Turkey’de!

Crm Medya, Sektörel Çözümleri ile Cityspace Turkey’de!
Paylaş :

İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak olan fuar, sektörel açıdan global  ölçekte gerek yatırımcılar gerekse gayrimenkul geliştirme sektörü açısından büyük önem taşıyor.

CRM MEDYA CITYSCAPE FUARINDA

24-25-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak Cityscape Turkey fuarı için hazırlıklar tamamlandı. 60’tan fazla gayrimenkul şirketinin marka projeleri ile  ziyaretçileri ağırlamaya hazırlandığı fuarda, ayrıca yatırımcılara özel ödeme imkânları ve yüzde 15’e varan artı indirimler  sunulacak.

İnşaat sektörüne yönelik geliştirdiği özel medya çözümleri ile dikkat çeken ve müşterilerine 360 derece hizmet sunan CRM Medya’da, Cityscape Turkey fuarına katılacak. Ajans çalıştığı markalara; Google reklamları (adwords,  youtube,  gmail, GDN), Twitter reklamları, Facebook & İnstagram reklamları, Digital branding, Performance-Affiliate marketing, native ads. ve programmatic alanında hizmet veriyor.

CRM MEDYA’DAN MARKALARA 360 DERECE HİZMET!

CRM Medya  ayrıca; Mobil Uygulama Reklamları, Web Tasarım ve Yazılım, Sosyal Medya Takip ve Analiz, İçerik Geliştirme, Online Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı, SEO, Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve E-ticaret Danışmanlık Hizmetleri sunuyor.

CRM Medya’nın müşteri portföyünde;  Sinpaş, Torunlar GYO, Metro Turizm, Kosifler Oto, Tahincioğlu, Bahçeşehir Koleji. Tekinacar Kozmetik, Tekfen  Emlak  Geliştirme, Fuzul İnşaat,  Rönesas Konut, Ofton İnşaat,  B&G Store  ve  Dap Yapı gibi farklı sektörden markalar yer alıyor.

CRM Medya, 24 Mart’ta başlayacak Cityscape Turkey fuarı  S – 42 numaralı stand’ta, ziyaretçilerine inşaat sektörüne yönelik geliştirdiği özel medya çözümlerini  anlatacak. Fuar süresince CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer ve ajans yöneticileri ziyaretçilerini  bizzat ağırlayıp, deneyimlerini paylaşacak.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar