FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya TURYAP’ın dijital partneri oldu!

CRM Medya TURYAP’ın dijital partneri oldu!
Paylaş :

Deneyimli kadrosuyla dijital medya sektöründe hizmet veren CRM Medya, marka yelpazesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor.

Dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2012 yılında kurulan CRM Medya, ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne bir yenisini daha ekledi.

CRM Medya, 1985 yılında kurulan ve batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunan TURYAP’ın dijital medya süreçlerini yönetecek. Türkiye’nin her yanında hizmet sunan 316 ofisiyle, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce taşınmazın el değiştirmesine aracılık eden TURYAP; yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlattı.

CRM Medya’ya Ödül!

CRM Medya ise, müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan ve her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 55 kişilik profesyonel bir ekibe sahip bulunuyor. 100’den fazla markanın 200’den fazla projesini aynı anda yöneten CRM Medya, bugüne kadar 100 milyardan fazla reklam erişimi sağladı. Aynı zamanda ‘Google Partners’ olan CRM Medya, dijital alanda elde ettiği başarısından dolayı Google tarafından, 10’dan fazla ödüle layık görüldü.

CRM Medya TURYAP'ın dijital partneri oldu!

CRM Medya TURYAP'ın dijital partneri oldu!

"CRM Medya TURYAP'ın dijital partneri oldu!"HÜR24

 

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar