FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya’ya Beykent Üniversitesi’nden 100 CV Geldi

CRM Medya’ya Beykent Üniversitesi’nden 100 CV Geldi
Paylaş :

CRM Medya, başarı ve sektörel deneyimi ile etrafını aydınlatmaya devam ediyor. Nisan ayında CRM Medya’nın, konuk olduğu üniversitelerden biri de Beykent Üniversitesi oldu. Etkinlikte; CRM Medya, Doğuş Oto, Memorial Sağlık Grubu, Coca Cola İçecek, Mercedes Benz ve TEB gibi  kuruluşlar da yer aldı.

CRM Medya Beykent Üniversitesinde

Beykent Üniversitesi, 11. Kariyer Günleri kapsamında üniversite öğrencileri ile bir araya gelen CRM Medya İK Müdiresi Banu Koçak, hem dijital reklamcılık sektörü, hem de CRM Medya hakkında bilgi aktardı.

Etkinlik kapsamında Beykent Üniversitesi TV’ye bir de röportaj veren Banu Koçak, öğrencilere kariyer danışmanlığı, CRM Medya ajans tanıtımı ve ajans departmanda çalışanların genel profilleri ile ajans çalışanlarında aranan kriterleri anlattı. Öğrencileri yoğun ilgi gösterdiği CRM Medya standında; en çok staj olanağı ile ajansta iş imkanı olup olmadığına yönelik sorular yöneltildi.

staj imkanı soruların sorulması

Beykent Üniversitesi Öğrencilerinden, CRM Medya’ya  Yoğun İlgi!

Üniversite öğrencilerinin gösterdiği ilgiden mutlu olduğunu dile getiren CRM Medya İK Müdiresi Banu Koçak,  öğrencilerin standa 100 adet CV bıraktıklarını kaydetti. İstihdama katkı sağlamak ve dijital reklam sektörünü gençlere anlatmaktan keyif aldığını vurgulaya Banu Koçak, Mayıs ayı başında stajyer alımı için toplu mülakat gerçekleştirerek, başvurulara dönüş yapacaklarını dile getirdi.

Beykent Üniversitesi Öğrencilerinden, CRM Medya’ya  Yoğun İlgi!

CRM Medya’nın, Kariyer Günlerinden kapsamında Beykent Üniversitesi’nde yer alan standına bırakılan 100 CV’nin bölüm ağırlıkları;

Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Grafik Tasarım, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Yeni Medya, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Radyo Televizyon ve Sinema, İnsan Kaynakları, İletişim ve Tasarım, Yazılım, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Uluslararası İlişkiler ve Müşteri Hizmetleri olarak sıralanıyor.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Yorumlar kapatıldı.

İlgili Yazılar