FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya Yine Zirve’de; 23-26 Kasım’da CNR Emlak Fuarındayız!

CRM Medya Yine Zirve’de; 23-26 Kasım’da CNR Emlak Fuarındayız!
Paylaş :

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, 5 yıldır düzenli olarak yapılan Emlak Fuarı; yatırımcı, proje sahibi ve finansman sektörünü buluşturacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TOKİ’nin desteğiyle, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen fuarın açılışını; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TOKİ Başkanı M. Ergün Turan ve TMB Başkanı Mithat Yenigün yapacak.

Gayrimenkul’de Başarılı Satışın Sırrı!

Dijital alanda 360 derece hizmet ağı ile müşterilerine kapsamlı hizmet sunan CRM Medya, güler yüzlü  genç ve deneyimli ekibi sayesinde, kısa sürede  bir çok markanın arkasındaki, başarının mimarı oldu. Dijital alanda aradığınız, her türlü olanağa dair özel çözümler sunan CRM Medya, Türkiye’nin en iyi dijital ajanslarından biri durumunda. Ajans, gayrimenkul alanında elde ettiği sektörel başarısını; yurt içi ve yurt dışında kazandığı 12 ayrı ödülle taçlandırdı.

Dijitalde başarının sırrı, izlenmesi gereken yollar ve gayrimenkul sektörüne özel çözümleri ile CNR Fuarında yer alacak olan CRM Medya; ziyaretçilerini söz konusu uygulamaları konusunda bilgilendirecek. Ajans Başkanı Ramazan Becer ve birim yöneticilerinin ev sahipliği yapacağı etkinlikte CRM Medya, 23 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy – İstanbul; 8 Hall D-02 numaradaki standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

2. CNR İstanbul Emlak Zirvesi!

Fuarda, 2. CNR İstanbul Emlak Zirvesi de gerçekleşecek. Zirvede, sektörün özellikle yatırım ve finansman konuları ile  projeler tartışılacak  ve projelerin bulunduğu coğrafyalar da tanıtılacak.

Açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin yapacağı CNR Emlak İstanbul Zirvesi’nde TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Konutder Başkanı Altan Elmas,  Türkiye Varlık Fonu Başkan Vekili Himmet Karadağ, God Father of Green” (Yeşilin Babası) lakaplı Jerry Yudelson, İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım ve Saudi Aramco Proje Direktörü Emad Johar’da iştirak edecek. Zirvede 30’un üzerinde konuşmacı, 25 ülkeden toplam 500’ü yabancı olmak üzere 1200 katılımcı buluşacak.

CRM Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar