parallax

Crm Medya’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Farkındalığı!

crm medyadan 8 mart dunya kadinlar gunu farkindaligi
Paylaş :

CRM Medya, bu yıl kadınların hayattaki önemine yakışır anlamlı bir hediye ile kadınların sağlığına dikkat çekti. Her yıl çalıştığı markaların, kadın yöneticilerinin 8 Mart Kadınlar Günü’nü unutmayıp, çeşitli hediyelerle kutlayan CRM Medya, bu yıl da  kadının  önemine yakışır anlamlı bir hediye ile kadınların sağlığına dikkat çekti. Kadının varlığı, bakış açısı, zekası ve duyguları ile hayatın her alanında ortaya koyduğu farkı; toplumsal bir zenginlik olarak gören CRM Medya, bu yıl 8 Mart Kadınlar Günü’nde “Meme Kanseri”ne dikkat çekmek adına kadın çalışanları ve kadın müşterileri adına bağışta bulundu.

“FARKINDAYIM – KORKMUYORUM”

Türkiye’de “Meme Kanseri”, %24’lük oranla, kadınlarda en sık rastlanan 10 kanser türü arasında ilk sırada yer alırken, genç yaşlardaki kadınlarda görülme sıklığı ise artıyor.

Dünyada her  9 kadından biri “Meme Kanseri” tehdidi altında ve Avrupa’da her yıl yaklaşık bir milyon kadın “ Meme Kanseri” nedeni ile tedavi görüyor. Dünyada ise, her 3 dakikada bir kadın “Meme Kanseri”ne yakalanıyor ve her 11 dakikada bir kadın, bu yüzden hayatını kaybediyor.

CRM Medya, bu konuda önemli bir toplumsal bilinçlendirme hizmeti veren ve  kısa adı “MEVA MEME VAKFI” olan http://www.memekanseri.org/ ‘a bağışta bulunarak; kadın müşterileri,  kadın personeli ve  çalışan erkek personelin eşleri  adına bağış sertifikası ile Kadınlar Günü’nü kutladı.

Avatar
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM