FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya’ya, Yeni Kreatif Direktör!

CRM Medya’ya, Yeni Kreatif Direktör!
Paylaş :

CRM Grup bünyesindeki Tam Hizmet Reklam Ajansı, CRM Medya’da Kreatif Direktör olarak göreve başlayan Aybars Bengi, mesleki bilgi ve tecrübesi ile yeni markalara değer katma amacında.

Yeni görevine Mart 2018 itibarıyla başlayan Aybars Bengi, CRM Medya‘da göreve başlamadan önce kendi ajansı dışında, bağımsız ve global bir çok ajansta görev üstlendi. Bunun yanı sıra, reklamcılık kariyeri boyunca tasarım, strateji ve yaratıcı departmanlarda da çeşitli görevler aldı:

Krombera’da “Yaratıcı Grup Başkanlığı”, Teşkilat ICOM İstanbul’da “Kreatif Grup Direktörlüğü”, MyMark İstanbul’da “Yaratıcı Yönetmenlik ve Kreatif Direktörlük” görevlerini üstlendi.

Mesleki alanda bu yıllar içerisinde: Akbank, Avea, Ülker, Burger King, Arby’s, Popeyes, Sütaş, Digiturk, Koçtaş, Dimes, Simit Sarayı, Mapfre, Vakıf Emeklilik, Eti, Demirdöküm, Sinpaş, Dardanel, Suzuki, Vespa, Hotpoint, Ariston, UHU, Stabilo, SunExpress, Nike, Doğa Okulları, Media Markt, Karsan, Babyliss, Enplus, Bayer, Enterprise, Colin’s gibi uluslararası ve ulusal birçok markaya yaratıcı kampanya ve iletişim stratejileri üretti.

Aybars Bengi, bu markalar adına katıldığı çeşitli reklamcılık ve yaratıcılık yarışmalarında, yönettiği ekipler ile çok sayıda ödül ve derece kazandı.

Eğitmenlik Kariyeri

Aybars Bengi ayrıca, 2016 yılı itibariyle 10 yıllık reklam, tasarım ve iletişim stratejileri alanında edindiği bilgi ve birikimi doğrultusunda: Nişantaşı Üniversitesiİktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Yeni Medya Bölümü’nde, İnternet Reklamcılığı ve Transmedya dersleri vermektedir.

1.’likle girdiği, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı bölümünden başarıyla mezun olan Bengi, 4 yıl boyunca okul ve iş hayatını birlikte yürüttü. 2007 yılında FOX TV International kanalındaki yaratıcı departmanda sanat yönetmeni olarak çalıştı.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar