FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Ramazan Becer; Dijital Pazarlama Stratejilerini Anlattı

Ramazan Becer; Dijital Pazarlama Stratejilerini Anlattı
Paylaş :

Gazete Ekonomi

Turizm sektörünün tüm bileşenlerini aynı platformda buluşturan Turizmde Dijital Pazarlama Konferansı, bugün Rixos Downtown Antalya’da kapılarını açtı. CRM Medya ve Google Partners iş birliği ile düzenlenen konferansta CRM Medya’nın Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizmde dijital pazarlamanın tüm detaylarını katılımcılarla paylaştı.

Turizm sektörü profesyonellerini tek çatı altında buluşturan Turizmde Dijital Pazarlama konferansı, bugün Rixos Downtown Antalya’da gerçekleştirildi.

Hangi Konulardan Bahsedildi?

CRM Medya ve Google Partners iş birliği ile düzenlenen konferansta CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizm sektörüne özel sunduğu 360 derece dijital çözümlerin tüm detaylarını konferans ziyaretçileri ile paylaştı. Öte yandan konferans kapsamında Turizmde Online Tüketici Davranışları, Web Sitesi Ziyaretlerini Rezervasyona Çevirmek, Turizmde Hızlı ve Kalıcı Başarının Şifresi gibi konular da masaya yatırıldı.

Ayrıca Turizmde Dijital Pazarlama Konferansı, seçkin ziyaretçi profili sayesinde sadece profesyonellerin bir araya geldiği üst düzey bir buluşma olarak göze çarpıyor. Konferans kapsamında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, katılımcıları mesleki bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda turizmde dijital pazarlama ve çözüm yolları konusunda bilgilendirdi.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar