FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Queen’s Park Hotels Dijital süreçleri

Queen’s Park Hotels Dijital süreçleri
Paylaş :

Queen's Park Hotels Dijital süreçlerini CRM Medya'ya emanet etti

Deneyimli kadrosuyla dijital medya sektöründe hizmet veren CRM Medya, marka yelpazesini her geçen gün genişletiyor. CRM Medya, Antalya, Göynük ve İstanbul’da misafirlerini üst düzey konforlu buluşturan Queen’s Park Hotels’in dijital süreçlerini üstlendi.

Dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2012 yılında kurulan CRM Medya, ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne yeni bir isim daha ekledi.

CRM Medya, Antalya’nın en önemli bölgesinde müşterilerine huzuru ve konforu bir arada sunmasının yanı sıra İstanbul ve Göynük’de de misafirlerini karşılayan Queen’s Park Hotels’in dijital medya süreçlerini yönetecek. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan ve her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 60 kişilik profesyonel bir ekibe sahip olan CRM Medya, Queens’s Park Hotels için call center ve CRM desteği verecek.

100’den fazla markanın 200’den fazla projesini aynı anda yöneten CRM Medya, bugüne kadar  milyardan fazla reklam erişimi sağlamıştır. Aynı zamanda Google Partners olan CRM Medya, dijital alanda elde ettiği başarısından dolayı Google tarafından 10’dan fazla ödüle layık görülmüştür.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar