FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Ramazan Becer, “Dijital’de Var Olmadan Markalaşmak Zor!”

Ramazan Becer, “Dijital’de Var Olmadan Markalaşmak Zor!”
Paylaş :

Bu yıl İstanbul’da ilk kez düzenlenen “Marka Şehirler Zirvesi” Gayrimenkül sektörünü buluşturan önemli bir sektörel etkinlik oldu. Gayrimenkul markalarının üst düzey yöneticilerinin hazır bulunduğu zirvede bir önemli başlık üzerinde ele alındı. CRM Medya’nın da sponsorları arasında yer aldığı zirvede bir konuşma yapan Ajans Başkanı Ramazan BECER, ”Marka için istikrarlı bir çizgi şart. Memnun müşteri ve iletişim şart.” dedi.

markalaşmak için dijitalin önemi

CRM Medya Ajans Başkanı  Ramazan BECER, herkes için her şey sunmanın; marka anlamına gelmediğini vurguladı. Markaların başarısında bir kaç önemli faktör olduğuna işaret eden BECER, bunların markanın algıda yarattığı duygu, müşteri memnuniyeti, istikrarlı bir çizgi, uzun vadeli bir iletişim ve pazarlama planı olduğuna dikkat çekti. Markaların sattığı ürün veya hizmet ne olursa olsun, trendleri yakından takip etmesi gerektiğine işaret eden BECER, ”dijital’de var olmada markalaşmak zor!” dedi.

dijitalde var olmadan markalaşmak çok zor

BECER, “Markalaşmada iletişim çok önemli”

Türkiye’de internet kullanıcılarının gün içinde ortalama 4 saat 37 dakika zaman geçirdiğini söyleyen CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan BECER, aynı kitlenin mobilde 2 saat 51 dakika, sosyal medyada ise; 2 saat 56 dakika vakit geçirdiğini vurguladı. Markaların en önemli sırrını da, memnun müşteri tavsiyesi olduğunu söyleyen BECER, bu nedenle  büyüme ve markalaşma sürecinde iletişimin çok önemli olduğunu kaydetti.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar