FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Yaparız Dedik Yaptık; Dijital’de, Zirve Bizden Sorulur!

Yaparız Dedik Yaptık; Dijital’de, Zirve Bizden Sorulur!
Paylaş :

CRM Medya, “Antalya Dijital Zirvesi” başarısı ve etkisi ile hala konuşuluyor. CRM Medya tarafından düzenlenen “Antalya Dijital Zirvesi”, 20 Ekim 2017 tarihinde Hotel Su’da  renkli ve yetkin konuşmacılar, dikkat çekici sektörel  konu başlıkları ve geniş bir katılımla yapıldı. Gün sonunda zirveye katılanlara, çeşitli hediyeler de takdim edildi.

Konuşmacı ve Konu Başlıkları Büyük İlgi Gördü!

Zirveye konuşmacı olarak İçil Eğitim ve Danışmanlık Mustafa İÇİL- Dijital dönüşüme ayak uydurmak, Yazar, Eğitmen, Danışman Serdar Kuzuloğlu – Fırtına yaklaşırken: dijitalleşen dünyada turizm sektörüne bakış konu başlıklarında katılımcıları bilgilendirdi.

Zirvede konuşan CRM MEDYA Ajans Başkanı Ramazan BECER – Turizmde yeni satış kanalı “dijital pazarlama”, İknatör, Sandırıcı, İlişkilendirici Ceyhun YILMAZ-Sosyal medya nasıl kullanılmaz? ve Google Turizm  Finans Sektör Lideri Sencer KUTLUĞ-Teknoloji Dünyasında Seyahat Pazarlama konuları hakkında bilgi verdi.

“Dijitali Seç Harekete Geç!”

Liberty Lykia Genel Müdürü Mehmet BİÇER-Turizm sektöründe dijital reklamcılığın yeri, Ligatus Ülke Müdürü Emre FAKS- Native Reklamın Gücü, Facebook Türkiye Ajans Partneri Ahmet Uğur YILMAZ- Facebook ile Türkiye ve dünyada yeni insanlara erişim yollarını aktardı.

Öte yandan; ODS Danışmanlık Genel Müdürü Okan SEÇKİN-Turizm sektörüne özel reklam ve tanıtım teşvikleri, Digital Marketing Strategist S. Devrim EKMEKÇİ-Veriyi müşteriye dönüştürmek, Özel Oturum  ve Sektör Deneyimleri bölümünde ise, Başak E. AMANAT, Serdar SARIL, Ali ÖZDEMİR söz aldı.

Zirve Başarışı Yemekle Kutlandı!

Zirve sonrasında görüşlerini paylaşan konuşmacı ve sektör profesyoneli çok sayıda kişi; etkinliğin içerik olarak çok verimli geçtiğini ve CRM Medya’nın, dijital sektördeki başarı ve etkisi bir kez daha kanıtladığını vurguladı.

CRM Medya’nın, “Dijitali Seç Harekete Geç!” sloganı ile yapılan “Antalya Dijital Zirvesi” aynı zamanda, sosyal medya üzerinden #AntalyaDijitalZirvesi hashtag’iyle yaptığı paylaşımlar sonucu trendtopic listesinde 1. Sırada yer aldı. Zirve sonrası CRM Ajans Başkanı Ramazan Becer, organizasyonda görev alan CRM Medya çalışanlarına, Antalya Su Hotel – Moonlight Restaurant’ta bir teşekkür yemeği verdi.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar