FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer: Satışın Altın Kuralını Anlattı!

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer: Satışın Altın Kuralını Anlattı!
Paylaş :

Ajans olarak Google tarafından 12’den fazla ödüle layık görülmelerinin tesadüf olmadığına vurgu yapan Ajans Başkanı, reklam çalışmalarında sürekliliğin markalaşma sürecindeki önemine ve markanın sürekli reklama olan ihtiyacına dikkat çekti.

CRM Medya Müşterilerinin Yüzde 80’i Gayrimenkul Sektöründen!

CRM Medya Müşterilerinin Yüzde 80’i Gayrimenkul Sektöründen!

Gayrimenkul sektörünün birçok bileşenden oluştuğunu anımsatan Ramazan Becer, Yenilikçi Dijital Medya ve İnşaat sektörüne özel çözümler sunduklarını ve yüzde 80 oranında bu sektöre hizmet verdiklerini söyledi.

Ramazan Becer, markaların bir kelimeyi sahiplenmesi gerektiğine işaret ederek, “Markaların seçtiği ve yatırım yaptığı şeylerin, konut sektöründe de uygulanması gerekli” dedi. Öte yandan, referansın inşaat firmaları açısından değinen Ramazan Becer, lansmana çıkmadan yüzde 25 satış oranlarına ulaşmanın temelinde bu gerçeğin yattığına işaret etti. Konferansta yaptığı konuşmada Ajans Başkanı Ramazan Becer, katılımcılara dijital reklam konusundaki mesleki deneyimlerini paylaştı.

Dijital Reklam Bütün Olduğunda Satış Olur!

Dijital Reklam Bütün Olduğunda Satış Olur!

Dijital Reklamların: 1. Performans Reklamcılığı ve 2. Branding Reklamları olmak üzere değerlendirildiğini dile getiren Ajans Başkanı, firma başarısının yeni dönem satış ve teknolojiye uyum sağlamalarından geçtiğini söyledi. Teknoloji sayesinde çok seçici bir alıcı kitlesinin oluştuğuna dikkat çeken CRM Ajans Başkanı, dijital reklamlarda doğru ve olumlu etkinin yaratılması için dikkatli olunması gerektiğine dile getirdi. Sektörde hızlı dönüşün, satış ihtimalini artırdığını ve telefon veya klasik satış yöntemleri arasında bile ciddi fark olduğunu kaydeden Ramazan Becer, satış ekibi ve Call Center ekibinin ayrı hedefler oluşturmaması gerektiğini söyledi.

Reklam Verileri Ölçülmezse İyileştirilemez!

Reklam Verileri Ölçülmezse İyileştirilemez!

Satışta önemli pozisyonlarda çalışan kişilerin mutlaka eğitim alması gerektiğine vurgu yapan ve ölçümlemenin de önemli olduğunu vurgulayan CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer: “Ölçülmezse iyileştirilemez. Satışlar konusunda ölçümleme yapılmalı. Satış neden gerçekleşmiyor? Bunu nasıl çözmeliyiz? Ölçmemiz lazım, sormamız lazım. Firmalar sadık müşteri yaratmalı. Müşteriden, fazladan bir talep varsa suç bizdedir. Müşteri neden böyle davranıyor? Bu çözülmeli. Teslimden sonra müşterinin yanında olmak. Konut sektöründe bu sürekli yapılmıyor. Bir müşteri için evinde bir çeşme değişirken bile firmanın yanında olmak sadık müşteri yaratır. Ulaşılabilir olunmalı. Müşteri firmaya rahatça ve her durumda ulaşmalı.” dedi.

Satış CRM Yazılımı, Satışı Arttırıyor!

Satış CRM Yazılımı, Satışı Arttırıyor!

CRM Medya Ajans markalarına; Rakam Teknoloji’nin de katkılarıyla Dijital Reklam Yöntemlerini, Satış CRM Yazılımı ve Call Center çözümleri hizmetlerini hiç veri kaybı yaşanmadan satış odaklı yeni reklam modelleri sunuyor. Ajans, Satış CRM Yazılımı sayesinde elde edilen potansiyel yatırımcı verisinin yüzde yüz işlenmesi ile satışa dönüşmesini sağlıyor. CRM Medya, reklam sonrası gelen verilerin işlenmesine, yatırımcılarla görüşülmesinden konutun satılmasına kadar olan bütün sürecin yönetilmesi konusunda hizmet sunuyor.

6. Bosch İnşaat ve Konut Konferansı Ramazan Becer Konuşması

6. Bosch İnşaat ve Konut Konferansıda Ramazan Becer detayları anlattı

6. Bosch İnşaat ve Konut Konferansında Ramazan Becer ilgi gördü

6. Bosch İnşaat ve Konut Konferansında Ramazan Becer Konuşması ilgi çekti

ramazan becer konuşması

ramazan becerden detaylar

6. Bosch İnşaat ve Konut Konferansı Ramazan Becer Konuşmasında vurguladığı konular

ramazan becerden Dijital Reklam Bütün Olduğunda Satış Olur!

ramazan becer Dijital Reklam Bütün Olduğunda Satış Olur! açıklaması

 

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar