FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Ramazan Becer; Crm Medya’nın Başarı Sırrını Anlattı!

Ramazan Becer; Crm Medya’nın Başarı Sırrını Anlattı!
Paylaş :

Ramazan Becer, “Dijital dünyada yolunuzu kaybetmek istemiyorsanız; CRM Medya’nın size katacağı çok şey var.” dedi.

Crm Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, Dijital Ajans CRM Medya’da işlerin nasıl yürüdüğünü ve başarılı  reklam kampanyalarının sırrını keyifli bir video ile anlattı. Ramazan Becer, “Dijital dünyada yolunuzu kaybetmek istemiyorsanız; CRM Medya’nın size katacağı çok şey var.” dedi. Ramazan Becer; CRM Medya’nın, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri en profesyonel biçimde firmalara 360 derece sunan bir Dijital Ajans olduğunu söyledi.

Dijital dünyada yolunuzu kaybetmek istemiyorsanız; CRM Medya’nın size katacağı çok şey var.

Web sitesi ile başlayan tek sayfa tasarım oluşturulmasına değinen Ramazan Becer, CRM Medya’nın web sayfasına ulaşacak insanların ne şekilde ulaşacağına yönelik söylem, kreatif oluşturulması, fikirlerin bulunması ve Banner denilen reklam görsellerine dönüştürülmesi dahil bir çok alanda hizmet sunduğunu vurguladı. CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, keyifli anlatımında ayrıca CRM Medya’nın her sektörden firmanın Sosyal Medya’daki bilinirliği ve varlığını sürdürülmesi, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamlarının hedef kitleye en uygun şekilde organize edilmesi yönünde de kapsamlı hizmet verdiklerini söyledi.

Ramazan Becer: Crm Medya Güven Demek!

Reklamların, hedef kitleye uygun biçimde organize edilmesinin önemine değinen Ramazan Becer, “Google Adwords, Youtube reklamlarının organize edilmesi ve büyük çapta markalaşmaya yönelik firmaların medya satın almasını  da yürütmekteyiz. Sektörde bizi rakiplerimizden ayıran en önemli unsur, müşterinin karşısında değil yanında olmamız. Çünkü, firmalarla bir aylık değil; ömürlük çalışmak istiyoruz” dedi.

Ramazan Becer: Crm Medya Güven Demek

Çalışılan markaların  yanında yer almamın ve her koşulda güvenilir olmanın önemine vurgu yapan Ramazan Becer, bir firmanın ürününü satabilmek için o firmanın  çalışanı gibi empati yapmanın önemine değindi. Ramazan Becer, “Performans odaklı hizmet veren bir ajansız. Harcanan para karşılığında ölçülebilir ve satışa dönüşen reklamların müşteri kadar bizleri de mutlu ediyor.”

CRM Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar