FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

CRM Medya, Dijital Çözümleri ile CNR Emlak Fuarında!

CRM Medya, Dijital Çözümleri ile CNR Emlak Fuarında!
Paylaş :

CRM Medya, 17-20 Kasım’da CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarına katılıyor. Sektör üretici ve yatırımcılarını buluşturan Emlak Fuarı; 400’e yakın seçkin proje  ile  Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar’dan misafirlerini ağırlayacak.

Her yıl çok sayıda gayrimenkul profesyonelini, marka konut projeleri ile buluşturan, ‘CNR Emlak – Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’ bu yıl 4’üncü kez  düzenleniyor. İnşaat sektörüne özel 360 derece  medya çözümleri sunan CRM Medya’da, gayrimenkul alanında yakaladığı başarının sırrını  fuarda ziyaretçileri ile paylaşacak.

CRM Medya, Başarısının Sırrını Paylaşacak!

Kısa sürede ortaya koyduğu başarısı ile adından söz ettiren ve inşaat sektörünün nerede ise bütün markalarına sunduğu özel medya çözümleri ile Dijital Medya kavramını yeniden dizayn eden CRM Medya, fuar standında misafirlerini ağırlayacak.

CRM Medya, gayrimenkul alanında  çok sayıda  markaya, 360 derece dijital medya çözümleri konusunda başarı ile hizmet veriyor. Fuar süresince, 17-20 Kasım tarihleri arasında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer ve ajans yöneticileri ziyaretçilerini, 4. Hol 100 numaralı standa ağırlayarak hizmetleri konusunda bilgilendirecek.

CMR Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar